502 11/05/2018 Кривой Рог

ИНН организации:1545134154

Ужасный мошенник и проходимец - Ятимов Амир Абдужабарович (за национальностью - Азербайжанець), 1991-08-19 г. Р., село Красный Под, улица Широковская 13. Тел.: 0686213988. Почта: yatimov. A. Allo@gmail. Com. Сейчас проживает в г. Кривой Рог, ориентировочно в Покровском районе. Играет в футбол за “Атлант-ДЮСШ-1” (Кривой Рог). Занимает деньги у людей, знакомых, друзей под разными предлогами, которые выдумывает сам. Ссылаеться на несуществующих людей, якобы деньги нужны им, а не ему и обещает вернуть. У меня занял 2000 гривен в долг и с того момента на контакт не выходит, на сообщения не отвечает. Было написано на него заявление в полицию и прокуратуру. Сейчас он находиться в розыске. Просьба сообщить о возможном его местоположение в правохранительные органы. Также нашёл информацию из сайта patrol. Police. Gov. Ua, что он хотел устоиться в патрульную полицию Украины в Кривом Роге, - это кошмар. Интернет страници мошенника с фотографиями: https: //vk. Com/id167550318, https: //fotostrana. Ru/user/73717535. Жахливий шахрай і пройдисвіт - Ятімов Амір Абдужабарович (за національністю - Азербайжанець), 1991-08-19 р. Н., село Червоний Під, вулиця Широківська 13. Тел.: 0686213988. Пошта: yatimov. A. Allo@gmail. Com. Зараз мешкає в Кривому Розі, орієнтовно в Покровському районі. Грає у футбол за “Атлант-ДЮСШ-1” (Кривий Ріг). Позичає гроші у людей, знайомих, друзів під різними приводами, які вигадує сам. Ссилаеться на неіснуючих людей, нібито гроші потрібні їм, а не йому і обіцяє повернути. У мене зайняв 2200 гривень в борг, і з того моменту на контакт не виходить, на СМС-повідомлення не відповідає. Було написано на нього заяву в поліцію і прокуратуру. Зараз він перебуває в розшуку. Прохання повідомити про можливе його місце розташування в правоохоронні органи. Також знайшов інформацію на сайті patrol. Police. Gov. Ua, що він хотів працевлаштуватись в патрульну поліцію України в Кривому Розі, - це якийсь жах. Інтернет сторінки шахрая з фотографіями: https: //vk. Com/id167550318, https: //fotostrana. Ru/user/73717535.