272 09/09/2021 Москва

ИНН организации:15

Інтерв’ю в Svitla Systems, Inc що ставить крапку на вашій роботі. Після інтерв’ю в Svitla Systems, Inc я не можу знайти роботу. Хочу розповісти про компанію яка завалює майбутнє в працівників. Проходив співбесіду в одного хлопчика на іншій фірмі. Не взяли бо не відповів на якесь питання. Потім мене запросили в фірму Svitla Systems, Inc. Я не відправляв туди резюме. Але вияснилося цей хлопчик був теж і рекрутерем і в Svitla Systems, Inc. Мені він тоді ще не сподобався бо хамськи себе вів. А тут знову він і якась блондинка. Він чорнявий а вона блондинка. Як у фільмах хороший і поганий поліцейський. В своїй манері він хамив а дівчинка всміхалась. Мене знову не взяли бо я не відповів на одне з десятка питань. Хамська мова хлопця зачіпила але я промовчав. А потім куди б я не пішов всюди мені втикали про цю одну не вірну відповідь. Чи в них є якісь бази в інших фірмах чи то банальний тролінг відбувся я не знаю. Але мені почали докучати цим і висміювати. Ти не знаєш чогось то тебе прирівняють до якогось далекого. А не писав про цю компанію. Але нещодавно мене потурбували з цієї компанії в лінідін. Самі написали я ввічливо відповів. Відіслав нове резюме і знову відмова. Цього разу знову якесь дали одне питання і все. Таке враження наче треба начальству щось показати. Видимість роботи чи що. І вже знають що мені за якусь відповідь можна відмовити і записати у базі яка потім поширується хто зна яким компаніям.