238 05/30/2015 Киев

Не розрахувують в повному об"ємі із підрядними організаціями та найнятими працівниками. А саме: Між нашим ПП “Галицька імперія” та ТОВ “Альфабудсервіс” 10 вересня 2012 року було укладено договір будівельного субпідряду. Згідно цього договору нами було прийнято в роботу наступні будівельні об’єкти: 1. Будинок № 23б по вул. Урлівській у м. Києві, ділянка № 19 мікрорайон «Позняки-3» 2. ТОЖК «МегаСіті» по вул. Харківське шосе,19 у м. Києві. 23 січня 2013 р., нами було здано будинок № 23б по вул. Урлівській у м. Києві. Про що була подана відомість готовності копія, якої додається. Згідно цієї відомості загальна вартість виконаних робіт становить 6200,00 грн. 02 лютого 2013 р., нами було прийнято в роботу Торгово-офісно житловий комплекс «МегаСіті». Згідно доданих копій нарядів загальна вартість виконаних робіт по переміщенню матеріалів та виконанню внутрішньо-оздоблювальних робіт становить 3322,50 грн. Загальна вартість всіх виконаних робіт становить 9522,50 грн. ТОВ “Альфабудсервіс” всіляко ухиляється від виплати нам вказаної грошової суми посилаючись на різні необумовлені причини. На наші вимоги, щодо проведення з нами остаточного розрахунку належним чином не реагує.