People tomorrow

People tomorrow

People Tomorrow

2493 03/12/2017 Киев

Будьте обережні і уважні коли звертаєтесь в Агенство People Tomorrow директор якого – Шендрікова Марина Олександрівна, адреса сайту https: //www. Peopletomorroweu. Com_ (адреса м. Київ, метро Позняки, вул. Мішуги 10 офіс 311). Це агенство займається посередництвом у працевлаштуванні закордоном та по Україні. На своєму сайті вони пафосно пишуть: « Мы знаем, что успех нашей работы заключается в умении слышать и понимать клиентов». А на практиці, після отримання коштів, вони навіть розмовляти з людьми не хочуть. Обіцяють роботу в Германії, Бельгії, Швеції, а після отримання коштів пропонують Польщу або Словаччину. Вони не надають для ознайомлення ліцензії на право посередництва у працевлаштуванні за кордоном, хоча ця інформація має бути доступна для ознайомлення. Вони вимагають передоплату за працевлаштування, хоча суб"єкт господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, не має права отримувати від осіб, яким надаються такі послуги, плату до підписання акта виконаних послуг (ч. 2 ст. 38 Закону № 5067). А нормами пп. 3. 6. 7 Ліцензійних умов заборонено стягувати з клієнтів будь-які види попередніх оплат за послуги з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном до отримання клієнтом завізованого іноземним роботодавцем трудового договору (контракту). Вони пафосно пишуть « Наша миссия - помочь найти людям достойную работу в Европе», а фактично люди що звернулись в це агенство отримали лише проблеми, кошти перерахували не малі, а роботу - ні.