296 08/24/2016 Киев

Учасника Української Революції гідності 2014-2015 рр Бабенка Андрія Павловича 1974 р.н., Доводжу до Вашого відома факт неправомірних дій відносно мене з боку механіка ТСЦ ПАТ “ЗЗБК ім. С. Ковальської” Даценка Олександра Івановича, під керівництвом якого я з 20.04.2016р. працював електрозварником ручного зварювання. 6.06.2016 р. приблизно о 10:00 Даценко О.І. повідомив мені про моє раптове, без видимих причин звільнення з роботи. На моє ввічливе прохання пояснити мені про причину такого його рішення Даценко відповів нецензурною лайкою та зухвалим твердженням про те, що він “не зобов"язаний давати мені ніяких пояснень”. Свідки: Гриб Микола Євгенович, Пархоменко Володимир Михайлович (слюсарі ТСЦ). Керівництво даного підприємства категорично відмовилось допомогти чи, навіть, пояснити мені щось з цього приводу. Користуючись моїм шоковим станом, що був викликаний неправомірними діями та погрозами Даценка О.І., мене змусили написати заяву про звільнення за згодою сторін. Вважаю, що мої конституційні права на працю та людське ставлення до мене з боку підприємства ПАТ “ЗЗБК ім. С. Ковальської” є грубо порушеними. Прошу Вас терміново здійснити перевірку діяльності Вашого підприємства на предмет дотримання чинного трудового законодавства, Конституції України та прав працівників на працю і людське ставлення до них. Прошу, також перевірити діяльність безпосередньо механіка ТСЦ Даценка О.І., щодо відповідності його займаній посаді. Мені відомо, що Даценко О.І. не має відповідної вищої освіти, проте має видимі ознаки нервово- психічних розладів (тремтіння верхніх кінцівок, імпульсивно-агресивні дії відносно працівників та мене особисто). Прошу Вас сприяти мені у відшкодуванні моральних та матеріальних збитків, а також шкоди моєму здоров"ю, заподіяних мені діями Даценка О.І. На підприємстві ПАТ “ЗЗБК ім. С. Ковальської” я був офіційно оформлений, з колективним договором ознайомлений, профспілкові внески сплачував. Бабенко А.П.