462 02/01/2017 Полтава

Працювала обліковцем на складі, який знаходиться в Розсошенцях в бік Гожулів, навпроти кафе “777”. При співбесіді на питання, чи оформлення офіційне відповіли ствердно. Домовились про стажування в три тижні по 1-2 год. На день. Воно тягнулося більше місяця, бо у них то інтернету не було, то з торгового приїхали і всі компи зайняті, то їх снігом два рази замітало, машини не виїзжали, то свята. Проробила я там 8 днів. Мене не оформили, в 1С в користувачів не додали, я працювала під їхніми паролями. Старший обліковець там всим керує, бо керівник обліку знаходиться в Кременчузі разом з гол. Бухгалтером. Вона працює з самого початку відкриття філії, тому дуже розумна і користується довірою керівництва. В період стажування показала себе як порядна людина і розполагаюче до себе. А в роботі наче підмінили. Розмовляє з вами як зі школяркою, безтактна, з першого дня роботи претензії. При цьому не забула сказати, що мені ж уже йдуть гроші за роботу. Коли два дні її небуло, я відпрацювала в спокійній обстановці і без проблем. Та і взагалі закінчували роботу раніше, тільки один раз затримались, коли дві машини пізно приїхали. Зар.плата там нараховується за відпрацьовані год. Коли в них немає людини, працюють втрьох, міняючись. Двоє по шість год., а один - 12 год. Коли хтось не може вийти - на підхваті є запасний чол. Можливо їх це влаштовує, а людину шукають для галочки. Не йдіть туди, бережіть свій час і нерви.