364 01/05/2017 Киев

Доброго вечора! Хотіла б поділитися враженнями про роботу в дуже відомій в Києві організації ПАТ АК Київводоканал. Для початку розповім, як я дізналася про можливість співпраці - я зайшла на сайт Водоканалу і знайшла рубрику “Вакансії” там знайшла потрібну мені вакансію “Бухгалтер по роботі з мешканцями багатоквартирних будинків” - скинула своє резюме на сайт, але не дочекавшись відповіді вирішила записатись на співбесіду по телефону! Наступного дня я прийшла на співбесіду, яку проводило декілька осіб з керівництва даного “Розрахункового відділу” де мені пояснили, що в назві посади фігурує слово “бухгалтер” лише тому, що людина яка її займатиме має вміти рахувати! Підмічаю також що я раніше не працювала тому досвіду в мене немає і пішла я туди лише через те що обітцяли відкрити трудову книжку (це й обітцяли на співбесіді), також з приводу графіку - він мав бути таким як вказано на сайті (з 8: 00 - 17: 00) оскільки це державна організація то заробітна плата досить невисока! Мене попередили про стажування та закріпили за керівником. Пізніше я мала скласти іспит! Так і сталося, але коли я пройшла усі ці моменти мені сказали, що поки що оформлять мене по цивільно-правовому договорі на 2 місяці (нібито ще одне стажування)! Дивно чи не так?! Я погодилась, але у процесі так названого стажування графік досить помітно змінився! Мене почали затримувати після роботи, пояснюючи це тим що ми працюємо до останнього споживача! Новина для мене! Наступним шоком для мене було те що почали затримувати після роботи на годину - дві, для проходження тестувань та екзаменів! Але більш за все мене обурило те що весь колектив мав їхати на тренінг (у когось зміна до 16: 00 у когось до 18: 00 була у той день) крім того про це попередили за 1 день! Пішовши до заступника відділу ДЗЮБИ НАТАЛІЇ ПАВЛОВНИ я спробувала відпроситися за особистими обставинами (я була записана до лікаря), крім того наступного дня (в субботу) я мала виходити на додаткову зміну, доречі про яку теж ніхто не попередив! На своє прохання не їхати на тренінг я отримала чітку відповідь "А що в тебе двоє хворих дітей?! " після чого в мене виникає питання, "Шановне керівництво Водоканалу а ви поважаєте взагалі своїх співробітників?! В них є свій вільний час який їм ніхто не оплачує! І вони можуть проводити його як вважають за потрібне, і як мінімум людині необхідно відпочити перед наступною зміною! " доречі після тренінгу кожен мав повертатись додому своїм ходом! Словом це і був конфліки через який сталася наступна моя шокова ситуація! Я нагадаю, я працювала місяць по ЦПД потім сказали що після Нового року мають УСІХ перевести у штат! Я перепитувала в керівництва з приводу переводу у штат, мені підтвердили що переведуть і все буде добре, я ж зі спокійною душею допрацювала до кінця року і пішла відмічати свята! Повернувшись на роботу мені повідомляють, що моє подання на штат не збираються підписувати так само як і не хочуть подовжувати ЦПД! І що за мою подальшу роботу мені ніхто не платитиме! Нічого собі подаруночок до Нового року!? Тож Шановне керівництво Водоканалу нагадую Вам, що згідно Законодавства України Ви маєте попередити за два тижні про звільнення співробітника! А “Шановна” Наталія Павлівна сховалася за своїми підлеглими і навіть не спромоглась мені про це повідомити! (чому саме Вона? А тому що підпис на оформлення до штату чи ЦПД ставить Вона). Тож хочу попередити усіх хто приходить працювати в цю КОНТОРУ - не ведіться на обітцянки керівництва, вони змінюють умови щохвилини, і виконувати свою частину вони і не збираються, а від Вас вимагатимуть цього! Бажаю усім Вам знайти достойну роботу яка приноситиме задоволення!