287 11/10/2015 Астана

«СТС – Холдинга» Вячеслав Запорожец на компанію працювали 3 місяці, поїхали бригадою сварщиків 16 чоловік, але за весь період лише раз тримав електродотримач в руках, сказали на місці що стільки сварщиків нетреба і послали вязати арматуру і кидати бетон лопатою.Перекидали нас з місця на місце, спочатку працювали на ЗЕЛЕНОМУ КВАРТАЛІ, через неділю перекинули на АВТОПАРК, потім перекинули нас На дорогу, згодом перекинули на інший участок дороги біля школи Назарбаєва на уборку території і укладання дорожньої плитки і бардюрів. Зарплату нам обіцяли від виробітку но мінімум 1000 - 1200 доларів но так як роботи і обемів немає нас поставили на ставку. Платять в тенге хоч домовлялись про оплату в доларах, в день приблизно 6500 тг на сьогодні курс долора 308 тг, це 21 долар за день або 550 в мисяць на той час курс був 280, це приблизно 600-650 доларів. Но начнемо з самого початку, ми їхали по таких умовах. зарплата минімум 1000-1200 доларів проживання і харчування бесплатно в кімнаті 4 людини аванс кожного місяця обєми роботи по сварці ІТОГ: робили богзна що, навіть були дні коли шукали самі собі роботу, бо організації праці як такої немає. зарплата з затримкою на 2 -3 місяці і то треба самому ходити вибивати, вплоть до того що бастували. За харчування і житло вищитували 1000 тг за день при тому що, жили по 7-8 чоловік в кімнати 2 на 6 метрів, а були кімнати в яких жили 15-20 людей а в кінці робили що на одному ліжку спало по дві людини одні спали в день а робили в ночі а інші спали на їх місці в ночі а робили в день.ПЛЮС ПРАЦЮВАЛИ БЕЗ ВИХІДНИХ І ЧАСТО ПОНАДНОРМОВО ЗА ЩО НЕДОПЛАЧУВАЛИ. Аванс дали перший місяць 20000 тг другий 10000 третій недали,крім того там така умова що ти працюєш два місяці лише тоді получаєш першу зарплату, яку можуть затримати ще мало не на місяцю. Плюс все залежить від чисел коли приїжджаєш на роботу ми приїхали 29 червня першу зарплату получили 28 серпня, додому їхали 27 вересня, тобто по факту третя зарплата полюбому залишається в казакстані а другу ми невстигали по числах так як серпневу хлопцям виплатили 1 жовтня, тобто за три місяці в нас на руках получалось 700 доларів з авансом на руках.Тому ми 20 числа кинули роботу почали страйкувати їздили в центральний офіс майже кожен день і коли попали ДО Запорожця.В.В лише тоді нам віддали другу зарплату і то дали в доларх перед вилітом під придлогом мов в вас небуде коли міняти, але по курсу якого ні в одному банку небуло, фактично ми втратили по 50 доларів.Третя залишилась в казакстані, з нашої бригади поїхало троє хлопців, ми на них написали довіреності але зарплату затримують вже на місяць і хто зна чи дадуть взагалі.«СТС – Холдинга»займається тим що бере обекти в основному старається брати держ заказ і витягує з них гроші, прострочує всі сроки і заморожує стройки, коли ми працювалина автопарку він був прострочений на півтора роки, в серпні його заморозили і почалась судова тяганина, після цього обєкту ми працювали на дорозі біля школи Назарбаєва яку прострочили по здачі на рік, а так як на цих обєктах грошей немає, відповідно і зарплати платити немає чим, тому вони стараються брати нові підряди з яких можна тягнути гроші щоб перекривати старі косяки, це получається така схема візьму кредит щоб перекрити відсотки з кредиту а основну суму положу в карман. Коли ми потрапили до ЗАПОРОЖЦЯ в офіс на прийом він нам прямо сказав що всі обекти на яких ми працювали не фінансуються, і всіляк умовляв нас приїхати ще раз, навіть сказав що сталась помилка і ми мали працювати сварщиками, якщо приїдем другий разстовідсотково будем працювати сварщиками на його заводі дав контакти заводу адрес телефон, але коли ми подзвонили виявилось що сваркоя там незаймаються лише преси по виготовленні сендвіч панелей, фірма, а саме її керівники обманюють людей. Особа увага це, ВОЛОДИМЕР МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ, ДЖЕНІБЕК, ну і сам ЗАПОРОЖЕЦЬ. То якщо ви хочете працювати на «СТС – Холдинга» компанію МЕГАЛИТ. То майте на увазі що ви їдете за 4000 км в чужу країну працювати на українця за 550 доларів по теперішньому курсу, їсти помиї, з можливість злягти з язвою чи гастритом, і получити лише одну зарплату за три місяці плюс жити в кімнаті 2 на 6 метрів 8 чоловік або вобше ділитись з кимось ліжком,і обєктів які нормально фінансуються в них немає, це лише частина з того що можна розказати, це нерахуючи як крадуть і заробляють на бетоні і інших матеріалах прораби чи начальники участка, як відмовляються від вас коли ви недай бог захворіли серйозно коли потрібна госпіталізація в лікарню, вас в той же день обколять обезболюючим і відправлять додому. В нас був хлопецьв ньог пішло зараження через укус комара в ногу, через дві неділі хлопець ходити неміг нога почала гнити, коли потрібна була госпіталізація йому викликали лікаря, який розрізав і почистив ногу поставив дренаж і в той же день відправили додому, і це неодинокий випадок. Тому якщо вам нехватає екстріму в житті їдьте на роботу в «СТС – Холдинг» компанія МЕГАЛИТ И ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ, ЕКСТРІМ І ПРИЛИВ АДРЕНАЛІНУ, РАЗОМ З ЯЗВОЮ, СПОРЧИНИМИ НЕРВАМИ І ВІДСУТНІСТЮ ЗАРПЛАТИ ВАМ ЗАБЕСПЕЧЕНО!!