598 09/02/2018 Львов

ИНН организации:40676280

Фірма Солар Смарт Груп (solarsmartgroup, або ssg, що працює у сфері сонячної енергетики, і є офіційним представником BISOL PV в україні) належить Андрію Петровичу Кондрату. П. Андрій грається у гру “затримка”. Перший місяць червень з/п не виплачувалась - бо це ж випробувальний - в кінці місяця отримаєш. До кінця другого місяця зі скрипом отримав червневі гроші, ну бо зараз така трошки склдана ситуація. А на третій місяць ледве вибив гроші за липень. При чому Петрович “перепутав” і “думав” що вже заплачено і за серпень). Про бонуси взагалі “забув”, про обіцянки забув, і всі ці “забув” подаются в такому ключі, що ледь не почуваєшся винним, вимагаючи своїх грошей. (за три місці фірма не спромоглась купити навіть службовий телефон, хоча на початках мова йшла за службове авто). Крім такого ставлення до персоналу - треба відмітити щонайменше три відомі мені випадки коли клієнти були “кинуті” на гроші. І проблема заборгованості ССГ перед клієнтами не вирішується. Перед тим як влаштовуватись на роботу рекоменндую прочитати в гуглі статті присвячені т зв. Газлайтінгу. Саме це ви маєне нагоду випробувати на власній шкірі. А також погуглити які нові судові справи відкриті по цій компанії. Я готовий відповісти на ваші питання skype yuriybubelnyk.